Cześć! Niezmiernie mi miło, że spośród wszystkich zakątków internetu, wybrałaś właśnie mój :) Blog istnieje od końcówki 2013 roku, a co za tym idzie, przechodził wielokrotne przemeblowania. Na tej stronie postaram się przedstawić Ci najważniejsze i najciekawsze posty ostatnich lat oraz nieco przybliżyć tematykę bloga.

O czym jest ten blog?

Dobre pytanie! Przez pierwsze lata sama je sobie zadawałam. Ostatecznie skupiłam się na kilku dziedzinach, których tworzenie sprawia mi najwięcej radości. Blog opiera się o mój lifestyle, w skład którego wchodzą posty dotyczące Szwecji (kraju, do którego zamierzam emigrować), fit2be (zawsze byłam ze stylem fit na bakier, ostatnio to się zmieni), inspiracje – począwszy od DIY, poprzez poradniki prezentowe, na wskazówkach różnego typu kończąc oraz moja mała myślodsiewnia, w której wyrzucam to, co w duszy mi gra (a trudnych tematów się nie boję) oraz uroda, gdzie głównie piszę o paznokciach, którymi zajmuję się zawodowo (hobbystycznie? jak to się mówi, gdy praca = hobby?). Dodatkową kategorią jest Sobota Wieczór czyli seria wpisów publikowana, a jakże, w sobotnie wieczory, w której polecam to, co w minionym tygodniu najlepsze.

Inne kategorie to popkultura, gdzie znajdziecie recenzje filmów, seriali, książek i spektakli teatralnych (a jest tego trochę, bo jestem teatralnym freakiem), jedzenie, w której nie tylko o jedzeniu na mieście i przepisach, ale też o tym, co zdrowe, a co nie (z racji mojego wykształcenia) oraz podróże małe i duże, zagraniczne i polskie.

Lifestyle

Popkultura

Jedzenie

Podróże

Uroda


Newsletter

Blog ma również swój newsletter! Zapisani na listę mailingową jako pierwsi dowiadują się o nowych projektach. Raz w tygodniu wysyłam podsumowanie tygodnia, gdzie znajdują się nowe posty, filmy oraz produkty w sklepie. Jest to też miły sposób na pozostanie w kontakcie – na maile można odpowiedzieć, a ja chętnie wszystkie czytam i odpisuję :)

Please wait...

Thank you for signing up!

Social Media

Poniżej znajdują się linki do wszystkich social mediów, w których działam. Są to profile prowadzone przeze mnie i w sprawach pilnych można mnie tam szukać. Filmy na YouTube pojawiają się w każdą niedzielę, zaś filmy paznokciowe na drugim kanale pojawiają się we wtorki.