Menu & Search
Taki wesoły listopad

Taki wesoły listopad

Zwykle listopad kojarzy nam się z miesiącem depresji, szarugi, ciemnicy za oknem i w ogóle wszechogarniającym przygnębieniem wszystkich i wszystkiego. Mamy w końcu krótsze dni, mniej słońca, więcej chmur i zamieszki w Dzień Niepodległości (swoją drogą, wytłumaczy mi ktoś, po jaką cholerę one się w ogóle odbywają?).

Dla mnie jednak ten miesiąc jest wyjątkowo wesoły i udany (tak, wiem, że dopiero się zaczął). Pomijając kolokwium z fizyki, grafiki inżynierskiej, analizy matematycznej i chemii ogólnej już na samym początku grudnia, dostaję obecnie tyle zastrzyków pozytywnej energii, że głowa mała i boli z przepełnienia. Cóż takiego się stało, zapytacie?

Zacznijmy może od samej końcówki października, kiedy to odbyło się Poznań Game Arena, gdzie spotkałam mnóstwo przyjaciół i znajomych, nawiązałam nowe znajomości i najzwyczajniej w świecie wróciłam zmęczona, ale szczęśliwa. Niedługo później, jakby z rozpędu i rozmachu gościłam u siebie dwóch wspaniałych panów, którzy przyczynili się do mojego szczęścia obecnie.

leaves-506844_1280

Kiedy trzy lata temu zaczynałam moją internetową przygodę, nie wiedziałam, że wniesie ona do mojego życia tyle szczęścia i radości. Nie wiedziałam, że poznam mojego narzeczonego, że będę miała tylu wspaniałych znajomych i zobaczę się kiedykolwiek w telewizji. Tymczasem marzenia pojawiają się i spełniają w najmniej oczekiwanym przez nas momencie i warto czasami uwierzyć, że istnieje przeznaczenie, a nasze wybory i porażki nigdy nie zdarzają się przypadkowo.

Dużo uśmiechów w tym wyjątkowo słonecznym listopadzie! Oby wasz miesiąc był równie udany jak mój, a marzenia spełniały się wam jak najczęściej!

3 komentarze
Leave a Comment

 1. Kisho Mori
  4 lata ago

  Dla mnie listopad jest bardzo fajny, bo jest bardzo ciepło. Przynajmniej w moich rejonach :) Prawdopodobnie przez to zima będzie dużo dłuższa, ale oj tam :>

  • Foka
   4 lata ago

   U mnie też ciepło, ale ja chcę już śnieg i mróz ;___;
   Tak wiem, dziwna jestem. :D

 2. Olaa
  4 lata ago

  Ja uwielbiam Listopad, gdyż ponieważ mam 7 urodzinki, a koleżanki (bliźniaczki) mają 8 :)

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij