Przy okazji współpracy z wydawnictwem Otwarte, jakiś czas temu pisałam Wam o serii książek Pretty Little Liars i wspomniałam, że niedługo odbędzie się spotkanie z fanami serii. Dzisiaj, kiedy znane są już praktycznie wszystkie szczegóły wydarzenia, mogę zaprosić cię na to spotkanie już bardziej oficjalnie :)

Spotkanie odbędzie się w Warszawie, w Księgarni MiTo Art.Cafee.Books. przy ul. Waryńskiego 28. Widzimy się już w tę sobotę (5 kwietnia) o godzinie 17.00. Przyprowadź kolegę, koleżankę, mamę, babcię, dziadka, tatę, chłopaka, narzeczonego, męża, czy kogo tam jeszcze masz pod łapką i wpadaj – czeka tam naprawdę napięty plan atrakcji, gdzie nie ma nawet minuty na nudę!

Jedną z ciekawszych atrakcji będzie makijaż przygotowany przez firmę Vipera i zademonstrowany na jednej z uczestniczek. Oczywiście stoisko makijażowe będzie funkcjonować przez cały czas trwania spotkania. Będą pogaduchy i ploteczki, a także cała masa konkursów, podczas których będziesz mogła wygrać fajne nagrody. Ot, na przykład – kto przyjedzie z najdalszego zakątka Polski, kto wygra quiz o serii książek i serialu, kto przyprowadzi największą ilość przyjaciół… (dlatego mówiłam, bierz każdego, kogo masz pod pachą!). Oprócz tego zintegrujemy się wszyscy w przeróżnych tematycznych zabawach. Będzie mrocznie i zabawnie!

Jeśli jeszcze kogoś nie przekonałam, podpowiem, że ja tam będę. A jeśli dalej czujesz się nieprzekonana, wpadnij na stronę wydarzenia i daj się przekonać innym. Do zobaczenia w Warszawie!

0 Shares:
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może Ci się spodobać: