Menu & Search
Oglądam TVN, więc wiem jak się sprząta!

Oglądam TVN, więc wiem jak się sprząta!

Wielokrotnie czytałam już w sieci opinie na temat telewizji. Nie, nie tylko TVN. Telewizji ogólnie. Tu ktoś mówi, że serwują nam bezmyślną papkę, tam powiedzą, że nas ogłupiają. Jeszcze gdzieś znajdziemy opinię, że telewizja służy zdołowanym kurom domowym do leczenia ich własnych kompleksów. Ale hej, naprawdę nigdy nie zastanawiałaś się, ile pożytecznego do Twojego życia wnoszą najpopularniejsze programy?

Perfekcyjna pani domu

2f790b13d4286540b290159084aec72e

Dzięki Małgorzacie Rozenek aka Anthea Turner wreszcie wiem, czym jest życie. Wiem, że octem doczyszczę wszystko (teorie potwierdzona – ocet ryżowy do sushi miał na etykiecie całą listę zastosowań począwszy od czyszczenia mikrofalówek na przywracaniu umarłych owoców do życia skończywszy, pozostawiając wykorzystanie tego specyfiku do zaprawiania ryżu na sam koniec). Wiem też jak złożyć prześcieradło na gumce (o zmora!) i jak układać ręczniki w fikuśne słonie i żółwie. Naprawdę kochane, czego chcecie od tej biednej Gosi? Ona wam prawdę życiową mówi!

Project Runway

anja-rubik-at-project-runway-photocall-in-warsaw_2

Przed tym programem nawet nie wiedziałeś, że ubrania projektują ludzie i zanim trafią na półki sklepowe, ktoś je musi narysować, uszyć, a potem uszyć więcej. Mało tego, ty nawet nie wiedziałaś jak nawlec nitkę na igłę i jak się nią posłużyć. Tymczasem po emicji drugiego odcinka chwyciłaś za stare ścierki do kurzu (te, które wykończyła Perfekcyjna Pani Domu) i z chirurgiczną precyzją uszyłaś z nich piękną patchworkową kołdrę. Mąż się ucieszy.

Szpital

Plan zdjeciowy serialu SZPITAL

W dzieciństwie zawsze chciałeś być lekarzem, ale nauczyciele gnębili cię tak bardzo, że przekupili CKE do podrobienia twoich przegenialnych wyników i nie dostałeś się na studia? To nic, wystarczy włączyć telewizję i obejrzeć kilka odcinków Szpitala, a swoją wiedzą przewyższysz nawet słynnego dr House’a. Może nawet zatrudnią cię jako woźnego na jakimś oddziale?

Jaką tajemną wiedzę sprzedały ci inne programy telewizyjne? Napisz, też chcę wiedzieć wszystko!

 

 

0 Comments
Leave a Comment

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij