Nazywam się Karolina Pikus. Pikus, po mężu – w lipcu 2016 zostałam mężatką, a żeby było śmieszniej, męża poznałam w Internecie właśnie dzięki mojej działalności w serwisie YouTube!

Chciałam być aktorką, lekarzem, biotechnologiem, kosmetologiem – zostanę inżynierem bezpieczeństwa żywności. Zakochałam się w tym kierunku do reszty i żadna siła nie spowoduje, że przerwę te studia. Nie ma mowy, e-e! Ale pewnie i tak będę super stylistką rzęs i paznokci i otworzę swoje centrum szkoleniowe.

Niektórzy mówią, że mam świra na punkcie teatru – może to prawda. W końcu kto, jak nie ja, potrafił odwiedzić teatr nawet kilka razy w tygodniu? Co prawda ostatnio pokochałam kino, ale nic mi nie zastąpi starego, dobrego kontaktu z aktorem twarzą w twarz.

Słabo gotuję. Ba, prawie w ogóle nie gotuję, za to bardzo chętnie zjadam to, co ugotują mi inni. Żeby nie było, coś potrafię – moją specjalnością są jednak proste dania i… wypieki. Piec lubię, ale rzadko mam okazję. Taki urok łączenia pasji, pracy i studiów.

Zapraszam do czytania!

Media społecznościowe:

Facebook: http://facebook.com/Blogodynka
Instagram: http://instagram.com/Blogodynka
Twitter: http://twitter.com/Blogodynka
YouTube: http://youtube.com/Blogodynka
Snapchat: http://www.snapchat.com/add/blogodynka