Menu & Search
NeoNail Aquarelle – pierwsze zdobienie [TEST NA ŻYWO]

NeoNail Aquarelle – pierwsze zdobienie [TEST NA ŻYWO]

Moja zajawka na paznokcie hybrydowe nie mija - powiększam swoją kolekcję lakierów i coraz więcej eksperymentuję. Dlatego też nie mogłam przejść obojętnie obok nowości od NeoNail - lakierów Aquarelle, na których zdobienia robią się praktycznie same.


Moja zajawka na paznokcie hybrydowe nie mija – powiększam swoją kolekcję lakierów i coraz więcej eksperymentuję. Dlatego też nie mogłam przejść obojętnie obok nowości od NeoNail – lakierów Aquarelle, na których zdobienia robią się praktycznie same.

W ofercie Aquarelle znajdziecie 12 kolorów oraz dwie bazy – Clear i White. Użycie ich jest dziecinnie proste – możecie obejrzeć powyższy film lub skorzystać z poniższej instrukcji.

Moje zdobienie postanowiłam wykonać tylko na dwóch paznokciach każdej ręki, pozostałe pomalowałam standardowo lakierem NeoNail Natural Beauty (3192-1) na bazie LaFemme Base Coat i pokryłam topem LaFemme Top Coat No Wipe.

Na paznokcie nałożyłam bazę LaFemme Base Coat, a następnie dwie warstwy koloru NeoNail French White (5055-1).

Po utwardzeniu w lampie warstwy koloru, nałożyłam NeoNail Aquarelle Base White – UWAGA: tej warstwy nie utwardzamy i od razu przystepujemy do zdobienia.

Na kolor mojego zdobienia wybrałam NeoNail Aquarelle Violet (5510-1). Cienkim pędzelkiem do zdobień nabrałam odrobinę koloru przygotowanego wcześniej na kawałku folii aluminiowej, a następnie przyłożyłam do powierzchni płytki paznokcia, rysując niewielkie półkola od środka do zewnątrz płytki. Gdy już kolor rozlał się i przybrał pożądany kształt, utwardziłam go w lampie.

Na sam koniec nałożyłam top LaFemme Top Coat No Wipe, utwardziłam i gotowe!

Nowa formuła Aquarelle daje mnóstwo możliwości wyczarowania przeróżnych zdobień. Potrzeba odrobinę wprawy i praktyki w rysowaniu wzorów, by zapanować nad tym, jak zdobienie rozlewa się na paznokciu, ale myślę, że po kilku próbach dojdziecie do perfekcji.

Pamiętajcie, że możecie użyć dowolnej bazy i topu, jak do zwykłych lakierów, ale koniecznością wykonania akwarelowego zdobienia jest użycia bazy Aquarelle. Aquarelle Base White, jeśli podstawą waszego zdobienia będzie białe tło lub Aquarelle Base Clear, jeśli chcecie nałożyć akwarelowe plamy na inny, dowolny kolor.

Próbowałyście już lakierów Aquarelle? Może przekonałam was do przetestowania? Dajcie znać :)

0 Comments
Leave a Comment

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij