Menu & Search
Najlepsze teksty 2015 roku

Najlepsze teksty 2015 roku

Mamy za sobą już prawie pięć dni nowego roku i jeszcze na chwilkę cofniemy się do poprzedniego. Chciałabym wam przypomnieć pięć najchętniej czytanych przez was tekstów w 2015 roku, bo jest was tu coraz więcej i głęboko wierzę, że poniższe propozycje mogą was szczególnie zainteresować.


Pancakes brytyjskiej babci

pancake2

Przepis na pancakes, który otrzymałam od jednego z moich widzów pochodzących z Wielkiej Brytanii. Specjalnie dla mnie zapytał swojej babci o tradycyjny przepis na te przepyszne placuszki, które od tamtej pory cieszą się powodzeniem nie tylko w moim domu, ale także na blogu. Wracacie do tego wpisu przynajmniej kilkanaście razy dziennie, a nierzadko jeszcze częściej!


Nauka języka szwedzkiego

maxresdefault

W związku z moimi planami emigracyjnymi, od roku z kawałkiem uczę się języka szwedzkiego i w tym wpisie postanowiłam podzielić się z wami moimi metodami, podręcznikami i pomocami naukowymi. Dałam wam troszkę kopa i motywacji, a także sposobów na naukę nie tylko tego jednego języka.


Japońskie słodycze DIY

maxresdefault (1)

Wpis dotyczący bardzo popularnych zestawów słodyczy do samodzielnego wykonania. Szukacie w nim informacji o najciekawszych zestawach oraz sklepach, w których można je dostać. Nie ulega wątpliwości, że chcecie też zobaczyć, jak sama się z nimi zmagam.


Używam sprzętu od Apple

laptop-602620_1280

I się tego nie wstydzę. Od zawsze powtarzam, że ten, kto nie używał, a i tak uważa, że to szmelc na bogatych hipsterów-gimnazjalistów, jest w grubym błędzie. Sprzęty Apple są funkcjonalne w swojej roli i nie zamieniłabym na żadne inne, odkąd doświadczyłam komfortu pracy z nimi.


Wyzwanie czytelnicze na 2016 rok

old-books-436498_192011

Wpis opublikowany całkiem niedawno, a chyba skutecznie skradł wasze serca. Wielu z was postanowiło podjąć wyzwanie, część zapisała się także do newslettera, w którym otrzymała własne szablony wyzwania do wypełnienia. Wciąż macie czas, by zacząć – nie pozwólcie, by ten rok wasze tyłki też spędziły na kanapie :)


To było pięć najpopularniejszych wpisów 2015 roku na tym blogu. W kolejnym życzę sobie chyba tylko tego, by wpisy z 2016 roku były dwa razy tak samo popularne, jak powyższe. A wam jeszcze raz zdrówka i spełnienia marzeń!

0 Comments
Leave a Comment

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij