Menu & Search
Kalendarz na 2017 do wydrukowania

Kalendarz na 2017 do wydrukowania

Pod koniec roku obiecałam wam niespodziankę do wydruku - oto i ona. Kalendarz na 2017 rok, specjalnie dla was zaprojektowany, minimalistyczny i pasujący do każdego miejsca pracy.


Pod koniec roku obiecałam wam niespodziankę do wydruku – oto i ona. Kalendarz na 2017 rok, specjalnie dla was zaprojektowany, minimalistyczny i pasujący do każdego miejsca pracy.

Postanowiłam postawić na popularny już od dawna minimalizm oraz oczywiście akwarele! Osobiście uwielbiam wszelkie akwarelowe dodatki w grafice, rozpryski farby, kleksy i pociągnięcia pędzlem, a sam projekt wykonałam tak, by odpowiadał mnie i mógł zawisnąć nad moim biurkiem (zamiast nieszczęsnego kameleona z kolorowanki, który na tablicy zagrzał sobie miejsce na już zbyt długi czas :D).

Kalendarz udostępniam do pobrania za darmo, ale nie udostępniajcie go dalej bez oznaczenia, skąd pochodzi :) Będzie mi bardzo miło, jeśli podzielicie się kalendarzem ze znajomymi :)

POBIERZZostaniesz przeniesiony na dysk Google, skąd będziesz mógł pobrać plik

Plik pdf zawiera 12 stron A4 z miesiącami, każdy na osobnej kartce, w wysokiej jakości przygotowanej do wydruku na drukarkach kolorowych. Drukarki czarno-białe również sobie radzą z drukiem, lecz niektóre litery mogą być zbyt jasne (w zależności od ustawień drukarki), a ponad to myślę, że cała praca traci swój urok, gdy nie ma w niej kolorów.

Miłego korzystania i zapraszam jutro na nowy wpis!


→ Zobacz także: Naukowe spojrzenie na jedzenie. Jak wygląd potraw wpływa na ich wchłanianie?


5 komentarzy
Leave a Comment

 1. Nezu
  2 lata ago

  Niesprawiedliwe :< Bezfejsbukowi mają gorzej :,<

 2. Kisho Mori
  2 lata ago

  TAK, taki piękny kalendarz. Już kilka dni szukałem jakiegoś kalendarza na tablicę korkową na pintereście, no ale, nic sensownego nie znalazłem XD
  Ten o dciebie jest taki piękny, że aż zachciało mi się zmienić wystrój na tej przeklętej tablicy <3

 3. Kasia Huzar-Czub
  2 lata ago

  Szukałam dziś ładnego kalendarza do wydruku, ten jest idealny, dziękuję. Kasia

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij