Wszystko zaczęło się jakiś tydzień temu, gdy mój narzeczony zjechał mnie z góry na dół za to, że nie oglądałam jeszcze “Jak wytresować smoka”. A wszystko skończyło się wczoraj, gdy w końcu mój narzeczony musiał przestać po mnie jechać, bo w końcu obejrzałam “Jak wytresować smoka”.

Może ja jestem trochę dziecinna. Kralina Lodu i Krudowie, teraz kolejny film dla dzieci. Chociaż, czy tak na pewno dla dzieci? Moim zdaniem z tym filmem jest jak ze Shrekiem, maluchy będą się świetnie bawić, ale przesłanie zrozumieją i tak tylko dorośli. Albo chociaż trochę starsi.

jec5badc5bacysmokc3b3w3

Historia toczy się w wiosce wikingów, którzy walczą ze smokami od pokoleń. Synem wodza jest młody Czkawka, który jest chudy, słabiutki i nawet imię ma głupie. Koniecznie chce zostać pogromcą smoków, aż do czasu. Poznaje smoka Nocną Furię i ratuje mu życie, zaprzyjaźniają się i w tym samym czasie ojciec decyduje się w końcu wysłać go na szkolenie morderców smoków. Szybko okazuje się najlepszy w grupie, choć w ogóle nie stosuje przemocy. Jak to się kończy? Koniecznie obejrzyjcie.

Powiem tak – po pół godziny filmu pokochałam Szczerbatka. Po godzinie denerwowałam się przeogromnie, dlaczego nikt czkawki nie rozumie. A po półtorej godziny zalewałam się łzami nad losem smoczka i chłopaka. Stopniowo uwalniane emocje i przesłodki smok, który zachowuje się dokładnie jak mój kotek. Żyć nie umierać, a wy już, zasuwać, oglądać. Bo podobno druga część już w kinach.

0 Shares:
  1. Zakochalam się w tym filmie! Miałam szczęście dziś oglądać “Jak wytresować smoka 2”. Czy lepszy od pierwszej części? Moim zdaniem nie, ale rownież wart obejrzenia. Mam do Ciebie jedno pytanie, Karolino. Mianowicie, czy oglądałaś “Meridę Waleczną”? Bardzo ciekawi mnie Twoja opinia na temat tego filmu. Pozdrawiam. ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może Ci się spodobać: