Najprostszą, a zarazem chyba najmniej efektowną, ale dla takich leniuchów jak ja, którzy nie lubią malować wzorów na własnych paznokciach, jest to po prostu wybawienie.

Kilka ruchów pędzelkiem i pomarańczka na paznokciu jak malowana. Zdobienie to nada się zarówno dla tych, którzy mają niewprawną rękę i nie potrafią dobrze malować na sobie, a także dla tych, którzy dopiero wkraczają w świat zdobień.

Sposób wykonania zobaczycie na video:

Przy okazji mam dla was świetną informację – wejdźcie na bloga jutro o 13:00 i bądźcie świadkami historycznej chwili. Na pewno będziecie wiedzieć, o co chodzi :D

0 Shares:
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może Ci się spodobać:
Więcej

Recenzja NeoNail Duo Acrylgel

NeoNail Duo Acrylgel to kolejny na rynku produkt z kategorii "DualSystem". Produkty tego typu podbijają już od jakiegoś czasu serca stylistek paznokci i nie tylko, ale czy ta nowość sprosta wysokim oczekiwaniom?
Więcej

Dlaczego musisz iść na szkolenie ze stylizacji paznokci?

Internet pełen jest ogłoszeń z usługami stylizacji paznokci, a dostępność produktów zachęca wręcz do zajęcia się tematem na własną rękę. Przecież to łatwe i szybkie pieniądze, a jaką trudnością może być pomalowanie paznokci? Poza tym, po co mam wydawać na wizytę w salonie, skoro mogę zainwestować i robić sobie manicure samodzielnie?