Menu & Search
Inspiracje na ramki do Bullet Journal

Inspiracje na ramki do Bullet Journal

Minęło trochę czasu od mojej ostatniej inspiracji. Tym razem mam dla was ramki do Bullet Journal!

Przyznajcie się, kto założył swoje dzienniki po poprzednim wpisie? Wykorzystaliście jakieś pomysły? Ostatnio pokazywałam wam separatory, popularne “dividers”, którymi mogliście urozmaicić wpisy w bullet journalach, a także z ich pomocą oddzielać od siebie różne segmenty strony.

Co jednak zrobić w sytuacji, gdy mamy do zanotowania coś bardzo ważnego, czego nie możemy przeoczyć? A może chcemy po prostu podzielić daną stronę na różne kategorie? W takich sytuacjach z pomocą przychodzą nam ramki.

Pamiętajcie, że to tylko inspiracja. Wasze ramki mogą mieć tysiące innych kształtów, ale te powyżej są bardzo proste i dobre na początek. Wiem, jak trudno jest się rozkręcić i wkręcić w tworzenie swojego bullet journal, jak dużego lenia trzeba pokonać i jak mocno odblokować kreatywność.

Bierzcie i działajcie, a przy okazji dajcie znać – jakich elementów do waszych bullet journali jeszcze potrzebujecie? Doodli, więcej ramek, więcej separatorów, ładnych napisów, nagłówków? Postaram się coś wam zaproponować!

2 komentarze
Leave a Comment

 1. Julia Siwinska
  2 lata ago

  Ach, czekałam! Wiele z nich jest na Pintereście <3 Super inspiracje!
  Miłego dnia :))))

  • 2 lata ago

   Tak, to prawda – pomysłów na ramki jest tyle, ile ludzi, a oryginalność polega na ręcznym malowaniu :D

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij