Menu & Search
Fit planer DIY do wydruku

Fit planer DIY do wydruku

Obiecałam wam pomóc w noworocznych postanowieniach, prawda? I dzisiaj spełniam moją obietnicę! Przed wami fantastyczny fit planer do samodzielnego wydruku!

Fit planer DIY

Planer jest przygotowany w formacie A5 – każdy plik pdf, który pobierzecie, to dwie strony na jednej kartce. Przygotowaliśmy marginesy, dzięki którym będziecie mogli gotowe strony zbindować lub wpiąć do segregatora albo innej planerowej okładki, jaka wam się zamarzy. Umożliwia to wam stworzenie jedynego w swoim rodzaju organizera.

Jak korzystać z planera?

Dzisiaj udostępniam wam dwa rodzaje stron. Pierwszym z nich jest rozpiska dzienna, gdzie znajdziecie miejsce na wpisanie daty oraz godzinowy planer, który ułatwi wam zapisywanie ważnych spotkań i zobowiązań, które musicie zmieścić w określonym czasie. Oprócz tego, znajdziecie tam miejsce na dzienny jadłospis, odnotowanie treningu i zakreślenie tylu szklanek wody, ile wypiliście (tak, te osiem to minimum, ale więcej nie zaszkodzi). Pozostałe rubryki pozostawiłam do waszej dyspozycji. Może ktoś prowadzi bloga albo kanał na YouTube i musi planować tematy wpisów lub filmów? A może ktoś chciałby zapisywać listy zakupów albo wydatki i przychody? To miejsce jest właśnie dla was!

Drugim rodzajem stron są miesięczne rozpiski. Jest tam przede wszystkim miesięczny widok, w którym możecie zapisać rocznice, urodziny, ważne daty, ale też zamieściłam tam znany z Bullet Journala HABIT TRACKER. Nic tak nie odpręża, jak kolorowanie krateczek po udanym dniu :) Pozostałe rubryki również tym razem pozostawiłam do waszej dyspozycji. Chciałam, by planer był FIT, ale w miarę możliwości (tak jak BuJo), mógł dopasować się do waszych potrzeb.

Jak pobrać?

Pobranie planera jest bardzo proste. Wystarczy polubić mój fanpage poniżej, a odblokuje się link do folderu, skąd możecie pobrać pliki pdf w kolorze lub odcieniach szarości. Przypominam, że dalsze udostępnianie planera bez uznania autorstwa oraz zarabianie na nim jest zabronione.

[pwal id=”153995185″ description=”Planer DIY”] POBIERZZostaniesz przeniesiony na dysk Google, skąd będziesz mógł pobrać plik[/pwal]


Mam nadzieję, że planer wam się podoba i pomoże wam uporządkować swoje sprawy w Nowym Roku oraz podtrzymać motywację do wypełniania noworocznych postanowień. Jeśli chcielibyście w przyszłości dodatkowe strony do planera, dajcie znać jakie – na pewno je przemyślimy i przygotujemy :)

W tworzeniu grafik pomagał mi niezastąpiony i przekochany Małż, za co serdecznie mu dziękuję :)

4 komentarze
Leave a Comment

 1. Julia Siwinska
  2 lata ago

  Super, na pewno się zainspiruję w moim bullet journal :) Nie wydrukuję, ponieważ nie lubię tego rodzaju rozkładówki tygodniowej :((((. Lecz na pewno coś przerysuję, odpiszę czy wykorzystam :)
  Powiem Ci, że ostatnio bardzo przerzuciłam się na ręczne rysowanie i dekorowanie :) Naklejki muszą poczekać ^^

 2. Julia Siwinska
  2 lata ago

  Blogodynka,
  mogłabyś udostepnić ten planner nie tylko fejsbukowym? :( Szkoda że czasem tych, których nie mają fejsbuka, nie doceniasz …. Szkoda :(

  • 2 lata ago

   Rzeczy do wydruku udostępniam dodatkowo zawsze w newsletterze – wystarczy się do niego zapisać i czekać na coponiedziałkowy mailing ;)

   • Julia Siwinska
    2 lata ago

    Ok, zapiszę się <3

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij