Obiecałam wam pomóc w noworocznych postanowieniach, prawda? I dzisiaj spełniam moją obietnicę! Przed wami fantastyczny fit planer do samodzielnego wydruku!

Fit planer DIY

Planer jest przygotowany w formacie A5 – każdy plik pdf, który pobierzecie, to dwie strony na jednej kartce. Przygotowaliśmy marginesy, dzięki którym będziecie mogli gotowe strony zbindować lub wpiąć do segregatora albo innej planerowej okładki, jaka wam się zamarzy. Umożliwia to wam stworzenie jedynego w swoim rodzaju organizera.

Jak korzystać z planera?

Dzisiaj udostępniam wam dwa rodzaje stron. Pierwszym z nich jest rozpiska dzienna, gdzie znajdziecie miejsce na wpisanie daty oraz godzinowy planer, który ułatwi wam zapisywanie ważnych spotkań i zobowiązań, które musicie zmieścić w określonym czasie. Oprócz tego, znajdziecie tam miejsce na dzienny jadłospis, odnotowanie treningu i zakreślenie tylu szklanek wody, ile wypiliście (tak, te osiem to minimum, ale więcej nie zaszkodzi). Pozostałe rubryki pozostawiłam do waszej dyspozycji. Może ktoś prowadzi bloga albo kanał na YouTube i musi planować tematy wpisów lub filmów? A może ktoś chciałby zapisywać listy zakupów albo wydatki i przychody? To miejsce jest właśnie dla was!

Drugim rodzajem stron są miesięczne rozpiski. Jest tam przede wszystkim miesięczny widok, w którym możecie zapisać rocznice, urodziny, ważne daty, ale też zamieściłam tam znany z Bullet Journala HABIT TRACKER. Nic tak nie odpręża, jak kolorowanie krateczek po udanym dniu :) Pozostałe rubryki również tym razem pozostawiłam do waszej dyspozycji. Chciałam, by planer był FIT, ale w miarę możliwości (tak jak BuJo), mógł dopasować się do waszych potrzeb.

Jak pobrać?

Pobranie planera jest bardzo proste. Wystarczy polubić mój fanpage poniżej, a odblokuje się link do folderu, skąd możecie pobrać pliki pdf w kolorze lub odcieniach szarości. Przypominam, że dalsze udostępnianie planera bez uznania autorstwa oraz zarabianie na nim jest zabronione.

[pwal id=”153995185″ description=”Planer DIY”][su_button url=”https://drive.google.com/drive/folders/0BxuSJes8udY4SkRhQjA4b3llVXc?usp=sharing” target=”blank” style=”soft” background=”#df948f” size=”8″ radius=”round” icon=”icon: arrow-down” text_shadow=”1px 0.5px 1px #000000″ desc=”Zostaniesz przeniesiony na dysk Google, skąd będziesz mógł pobrać plik”]POBIERZ[/su_button][/pwal]


Mam nadzieję, że planer wam się podoba i pomoże wam uporządkować swoje sprawy w Nowym Roku oraz podtrzymać motywację do wypełniania noworocznych postanowień. Jeśli chcielibyście w przyszłości dodatkowe strony do planera, dajcie znać jakie – na pewno je przemyślimy i przygotujemy :)

W tworzeniu grafik pomagał mi niezastąpiony i przekochany Małż, za co serdecznie mu dziękuję :)

8 Shares:
4 komentarzy
  1. Super, na pewno się zainspiruję w moim bullet journal :) Nie wydrukuję, ponieważ nie lubię tego rodzaju rozkładówki tygodniowej :((((. Lecz na pewno coś przerysuję, odpiszę czy wykorzystam :)
    Powiem Ci, że ostatnio bardzo przerzuciłam się na ręczne rysowanie i dekorowanie :) Naklejki muszą poczekać ^^

  2. Blogodynka,
    mogłabyś udostepnić ten planner nie tylko fejsbukowym? :( Szkoda że czasem tych, których nie mają fejsbuka, nie doceniasz …. Szkoda :(

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może Ci się spodobać:
Więcej

Dieta OXY – hit czy kit?

Wiosna już dawno rozhulała się za oknem, więc wszyscy zaczęliśmy dążyć do pięknych sylwetek. Fitness kluby od dawna promują hasło "100 dni do wakacji", ale sam ruch nie wystarcza. Z pomocą przychodzą różne diety, w tym dieta OXY, którą testowałam ostatni miesiąc i postanowiłam podzielić się z wami moimi spostrzeżeniami.
Więcej

Dieta Vitalia – moja opinia i efekty

Oczarowana motywacyjnymi wpisami o diecie BeBio i odkryciu, że to ten sam moduł, co Vitalia, postanowiłam wykupić sobie dwa miesiące diety i porównać ją do diety OXY, którą recenzowałam jakiś czas temu. Jak się sprawdziła? Jakie ma plusy, jakie minusy?