Menu & Search
E-book “51 pytań początkującej stylistki paznokci” już w sprzedaży!

E-book “51 pytań początkującej stylistki paznokci” już w sprzedaży!

Okazuje się, że napisanie e-booka to najmniejszy problem w całym procesie jego sprzedaży, ale w końcu jest! E-book "51 pytań początkującej stylistki paznokci" w końcu ujrzał światło dzienne.


Sprzedaż ruszyła już wczoraj, gdy dostęp do strony sprzedażowej otrzymali zapisani na listę zaintresowanych. Szczerze mówiąc, myślałam, że zapisujecie się na nią ze względu na przedpremierowy, darmowy pierwszy rozdział i zniżkę, tymczasem już 10 minut po starcie sprzedaży zaczęłī wpływać pierwsze zamówienia. Jesteście niesamowici!

Kup e-booka tutaj!

Cena e-booka wynosi 55 zł, natomiast do 12 września trwa promocja, dzięki której kupicie go już za 45 zł. Sklep obsługuje kilkanaście rodzajów płatności online (o nich jest historia na zupełnie inny wpis :D).

Dla kogo jest e-book?

Pisałam o tym co prawda już kilka razy, ale każdego dnia się okazuje, że dochodzą do nas nowi goście. E-book sprawdzi się nie tylko dla osób, które wykonują paznokcie sobie lub bliskim w domowym zaciszu. Faktycznie, będzie dla nich bardzo przydatny, bo nie zawsze mogą sobie pozwolić na szkolenie, a e-book zapewni ogromną dawkę wiedzy teoretycznej. Na lekturze skorzystają również klientki salonów kosmetycznych – zyskają świadomość wszystkich procesów i czynności zachodzących w trakcie stylizacji. Nie będą musiały już ślepo oddawać się w ręce stylistek, ale będą dokładnie wiedziały “po co?” i “dlaczego?”.

Spis treści

Żeby ułatwić wam dezycję, zostawiam poniżej pełny spis treści. Dzięki temu przed zakupem będziecie dokładnie wiedzieć, na jakie pytania odpowiadam w e-booku.

Darmowy pierwszy rozdział

Aby jeszcze bardziej ułatwić decyzję o zakupie e-booka, udostępniam wam darmowy pierwszy rozdział. Tym razem już “popremierowo”, a więc po korekcie, z grafikami i wszystkim, co znajduje się w pliku, który otrzymacie po zakupie.

Pobierz darmowy pierwszy rozdział

To już wszystko, co dziś dla was przygotowałam. Mogę tylko dodać, że jestem super zadowolona i mega podekscytowana. Gdybyście mieli jeszcze jakieś pytania, komentarze są wasze <3

0 Comments
Leave a Comment

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij