Sprzedaż ruszyła już wczoraj, gdy dostęp do strony sprzedażowej otrzymali zapisani na listę zaintresowanych. Szczerze mówiąc, myślałam, że zapisujecie się na nią ze względu na przedpremierowy, darmowy pierwszy rozdział i zniżkę, tymczasem już 10 minut po starcie sprzedaży zaczęłī wpływać pierwsze zamówienia. Jesteście niesamowici!

Kup e-booka tutaj!

Cena e-booka wynosi 55 zł, natomiast do 12 września trwa promocja, dzięki której kupicie go już za 45 zł. Sklep obsługuje kilkanaście rodzajów płatności online (o nich jest historia na zupełnie inny wpis :D).

Dla kogo jest e-book?

Pisałam o tym co prawda już kilka razy, ale każdego dnia się okazuje, że dochodzą do nas nowi goście. E-book sprawdzi się nie tylko dla osób, które wykonują paznokcie sobie lub bliskim w domowym zaciszu. Faktycznie, będzie dla nich bardzo przydatny, bo nie zawsze mogą sobie pozwolić na szkolenie, a e-book zapewni ogromną dawkę wiedzy teoretycznej. Na lekturze skorzystają również klientki salonów kosmetycznych – zyskają świadomość wszystkich procesów i czynności zachodzących w trakcie stylizacji. Nie będą musiały już ślepo oddawać się w ręce stylistek, ale będą dokładnie wiedziały “po co?” i “dlaczego?”.

Spis treści

Żeby ułatwić wam dezycję, zostawiam poniżej pełny spis treści. Dzięki temu przed zakupem będziecie dokładnie wiedzieć, na jakie pytania odpowiadam w e-booku.

 

Darmowy pierwszy rozdział

Aby jeszcze bardziej ułatwić decyzję o zakupie e-booka, udostępniam wam darmowy pierwszy rozdział. Tym razem już “popremierowo”, a więc po korekcie, z grafikami i wszystkim, co znajduje się w pliku, który otrzymacie po zakupie.

Pobierz darmowy pierwszy rozdział

To już wszystko, co dziś dla was przygotowałam. Mogę tylko dodać, że jestem super zadowolona i mega podekscytowana. Gdybyście mieli jeszcze jakieś pytania, komentarze są wasze <3

0 Shares:
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może Ci się spodobać:
Więcej

Recenzja NeoNail Duo Acrylgel

NeoNail Duo Acrylgel to kolejny na rynku produkt z kategorii "DualSystem". Produkty tego typu podbijają już od jakiegoś czasu serca stylistek paznokci i nie tylko, ale czy ta nowość sprosta wysokim oczekiwaniom?
Więcej

Dlaczego musisz iść na szkolenie ze stylizacji paznokci?

Internet pełen jest ogłoszeń z usługami stylizacji paznokci, a dostępność produktów zachęca wręcz do zajęcia się tematem na własną rękę. Przecież to łatwe i szybkie pieniądze, a jaką trudnością może być pomalowanie paznokci? Poza tym, po co mam wydawać na wizytę w salonie, skoro mogę zainwestować i robić sobie manicure samodzielnie?