Menu & Search
Dlaczego nie poleciłam blogów w Blog Day

Dlaczego nie poleciłam blogów w Blog Day

Pomijając fakt oczywisty i chęć pisania tylko jednego wpisu dziennie oraz to, że obecnie przebywam w Szwecji, mam jeszcze jeden bardzo ważny powód, dla którego nie pojawił się tu wczoraj wpis z listą pięciu polecanych przeze mnie blogów z okazji Blog Day 2014.

Jakiś czas temu dołączyłam do facebookowej grupy blogerów, w którym można poprosić o radę, udzielić pomocy, o coś zapytać, ale przede wszystkim można podrzucić innym wpis ze swojego bloga, który chcemy polecić innym i wysłać go do szerzej publiczności, bo jesteśmy z niego tak bardzo dumni. Sama od czasu do czasu wstawiam tam swoje posty i wiem, że niektórzy uznali je za wartościowe.

Niestety, nie jest tak kolorowo. Nie każdy post, który tam przeczytamy jest wartościowy, nie każdy jest ciekawy, nie każdy jest błyskotliwy, a perełki pojawiają się naprawdę niepokojąco rzadko. Przeważają posty “kom za kom“, o których pisałam tu jakiś czas temu (właściwie mówiłam, ale co tam). Często zaglądam na blogi, ale na większość z nich niestety rzadko wracam lub nie wracam w ogóle.

Pozwalam stworzyć listę polecanych blogów w komentarzach pod tym postem. Proszę tylko, żebyście wzięli sobie do serca słowa “profesjonalne podejście do blogowania” – takich bowiem autorów szukam.

2 komentarze
Leave a Comment

  1. 3 lata ago

    aniamaluje.com polecam bardzo serdecznie i bardzo profesjonalny blog olfaktoria.pl

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij