Dziś wielki dzień – premiera nowego wyglądu mojego bloga. Dla blogera to zawsze wielkie święto, nie inaczej jest w moim przypadku. Po raz pierwszy jednak postanowiłam zmienić tu coś więcej niż szablon, dlatego też postanowiłam dać wam znać, co tu się zmieniło.

Kategorie

W końcu zabrałam się za uporządkowanie kategorii. Te, które były, były zbyt ogólne, a wpisy w nich zahaczały mimo wszystko o wiele różnych tematów, dlatego konieczne było stworzenie podkategorii. Tym sposobem, lifestyle podzielił się na: Myślodsiewnię, inspiracje, fit2be, Szwecję (bo wpisom tym bliżej do “lajfstajlu” niż podróży) oraz Sobotnik Wieczorny, o którym za chwilę. W jedzeniu zaś znajdziecie już tylko ciekawostki żywieniowo-produktowe. Recenzje restauracji przeniosłam do Na mieście, a przepisy do… przepisów.

Porządek w postach

Blog istnieje od 2013 roku i w tym czasie powstało tu prawie 500 wpisów. Część straciła na aktualności, część nie pasowała już do tematyki bloga, a część po prostu (bądźmy szczerzy) była zapchajdziurami do tego stopnia, że postanowiłam je ukryć. Dzięki temu treści wartościowe będą łatwiejsze do znalezienia i nie trzeba będzie przedzierać się przez masę postów, do których od dawna nikt już nie zaglądał.

Nowe O mnie

ipelZajrzałam także do zakładki “O mnie”. Dużo się w życiu pozmieniało, czas było też zmienić blogowy życiorys. Dodałam informacje o moim wykształceniu, ścieżce zawodowej, zresztą… zobaczcie sami. Powstała również nowa zakładka Zacznij tutaj, dzięki której nowi czytelnicy trafią do najciekawszych postów w danych kategoriach, będą mogli lepiej zorientować się w tematyce strony, co o tej pory nie było możliwe.

Zakładka Sklep

Obecnie kieruje do mojego sklepu ConceptBakery.Store, jednak w przyszłości w tym miejscu będzie sklep w pełni zintegrowany z moją stroną. Do sprzedaży wróci ebook “51 pytań początkującej stylistki paznokci” (może w sam raz na obniżenie VATu na ebooki?). Poza tym, na stronie pojawią się grafiki do social mediów i printy, które sprzedaję na Etsy – jest to jedyny produkt skierowany międzynarodowo, gdyż pozostałe pozycje kieruję do anglojęzycznych użytkowników (i mam tu na myśli głównie zaproszenia na różne uroczystości :D).

Nowy cykl wpisów

Czy pozazdrościłam innym blogerom cotygodniowych spotkań przy wartościowych treściach? A jakże :) Dlatego powstał Sobotnik wieczorny, w którym w każdą sobotę polecę wam najciekawsze posty, artykuły, książki, filmy, z jakimi obcowałam w minionym tygodniu. Zapowiadam już teraz, można podsyłać treści do wartościowych wpisów (waszych lub innych blogerów) – chętnie poczytam :)

Z innych nowości, mogę wymienić jeszcze paznokciowy kanał na YouTube, gdzie od marca w każdy wtorek pojawiać się będą filmy. I przez ten pierwszy czas musicie wybaczyć mi średnie wstrzelenie w czas, ale nagrałam je dosyć dawno temu :)

Cieszę się bardzo na te zmiany i mam nadzieję, że wam również się tu podoba. Do zobaczenia w kolejnych wpisach!

1 Shares:
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może Ci się spodobać:
Więcej

5 rzeczy, które możesz robić, gdy jesteś chory

Wyspecjalizuję się w chorobowych tematach. Ponieważ gorączka mi doskwiera przez pół doby, a drugie pół śmiertelnie się nudzę, pomyślałam, że nie jestem sama i taki wpis może przydać się wam na przebłyski dobrego samopoczucia w chorobie.