Menu & Search
Co robić w czasie deszczu?

Co robić w czasie deszczu?

Cały dzisiejszy dzień był przepiękny wręcz. Dopóki nie zrobił się brzydki. Depresyjny wręcz. Tak, pogoda wywołała u mnie stan skrajnie depresyjny i mam nadzieję, że u was też, bo spieszę wam z pomocą. Zobaczcie tylko, ile ciekawych rzeczy można robić w czasie deszczu!

deszcz2

Po pierwsze i najważniejsze, wyciągnij w końcu aparat z szafki (wiem, że kupiłaś tą lustrzankę tylko po to, by robić sobie selfie w lustrze – od tego w końcu są lustrzanki). Spadające na parapet i okno krople są przecież idealnym obiektem do fotografowania. Dobra, nie musi być lustrzanka. Wystarczy ci iPhone 5s gold w przepięknym case z różowym pudlem. Idealnie! Ej, co ty robisz z tym Samsungiem Galaxy? Zanim zrobisz nim zdjęcie, deszcz przestanie padać. No, to pstryk i na Insta!

deszcz3

Dobra, skoro pierwsze zadanie wykonane, leć do łóżka, zakop się pod stertą kocyków, kołderek, utoń w górze poduszek, a potem wyciągnij najnowszy model tych dziwnych słuchawek z “d”, czy tam “b” na boku i odpal playlistę ze Spotify, w której przez długie tygodnie gromadziłaś najsmutniejsze i najbardziej dołujące piosenki tego świata. Włącznie z “Alone” Justina Biebera. Odpal i odpręż się, niech będzie jeszcze gorzej niż jest!

deszcz4

Chwila, zakopałaś się w łóżku bez zapasów jedzenia? Nie może być! Odpal laptopa, wejdź na Pyszne.pl, gdziekolwiek, zamów coś do domu! Najlepiej coś bardzo tłustego i mega niezdrowego, bo przecież na coś trzeba umrzeć. Niech tłuszcz cię pochłonie! Koniecznie wybierz potrójną porcję, niech inni się o ciebie martwią i zbierają cię z podłogi. W końcu to ty masz depresję, deszcz pada na twoim podwórku, masz prawo do chwili uwagi od całego świata.

A teraz koniecznie pamiętaj o tym, żeby mi podziękować za niesamowicie skuteczne i od serca napisane rady. Nikt tak wam nie pomoże w sytuacjach kryzysowych jak ciocia Blogodynka. O widzisz? Nawet deszcz już nie pada!

1 Comment
Leave a Comment

  1. Kryniuu
    4 lata ago

    Ja strasznie lubię deszcz <3. Kocham wtedy wyjść na dwór najlepiej w rolkach i pojechać ścieżką rowerową <3

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij