Menu & Search
O co chodzi z Blogiem Roku?

O co chodzi z Blogiem Roku?

Konkurs jest organizowany od 2005 roku. Przez osiem poprzednich edycji wyłoniono kilkanaście różnych blogów, które zdobyły atrakcyjne nagrody, sławę (choć czasem chwilową) i uznanie.

Wyróżnione zostały trzy etapy. Pierwszy, czyli zgłaszanie blogów, został już zakończony. Obecnie trwa głosowanie SMS na poszczególne blogi z różnych kategorii. Do kolejnego etapu przejdzie po 10 blogów z każdej kategorii i zostaną one poddane surowej ocenie jury, w skład którego wchodzą w tym roku między innymi Małgorzata Rozenek, Jarosław Kuźniar, Tatiana Okupnik, Novika i Krzysztof Hołowczyc.

Głosować na blogi można od 30 stycznia do 6 lutego 2014. Aby zagłosować na mój blog, wystarczy wysłać SMS pod numer 7122 o treści A00087 (gdzie “0” to “zero”). Koszt wysłania wiadomości to tylko 1,23 zł z VAT, a uszczęśliwi ona nie tylko mnie, ale także podopiecznych łódzkiej fundacji Gajusz, która prowadzi hospicjum dla dzieci osieroconych. Cel zbiórki szczytny, więc zapraszam do głosowania nie tylko na mojego bloga, ale także na wszystkie inne, które się spodobają ;)

Za wszystkie głosy po stokroć dziękuję i ze swojej strony obiecuję wzamian więcej ciekawych tekstów :)
Filmik na zachętę :D

1 Comment
Leave a Comment

  1. Lenka94
    5 lat ago

    Wysłałam juz smska :)

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij