Menu & Search
Bitwa o Crocsy!

Bitwa o Crocsy!

O przebojach związanych z zakupami w gorącym okresie przedświątecznym, międzyświątecznym i poświątecznym już pisałam, ale w obliczu ostatnich wydarzeń, postanowiłam do tematu wrócić. Oto bowiem zdarzył się w Polsce największy zakupowy horror ze wszystkich możliwych zakupowych horrorów. Jeden z tych, co to widujemy w Stanach Zjednoczonych podczas Black Friday, ale do głowy nam nie przychodzi takie zachowanie wśród Polaków.

Że nasi rodacy cwaniakami są, wiemy pewnie od dawna. Biorąc pod uwagę niedawną aferę z Cupsell.pl, gdzie przyjazny klientowi system reklamacji został obrócony przeciwko firmie, nic już nie powinno mnie zdziwić. A jednak!

Znacie ten film? No pewnie, że znacie. Obiegł internet z prędkością światła. Pytanie brzmi, czy zastanowiliście się nad nim? Serio tyle awantury o głupie gumiaki? Tak, wiem, że są normalnie drogie i oferta była atrakcyjna, ale nie zdziwiłabym się, gdyby ktoś tam upadł/zasłabł/dostał zawału, a cała reszta tłumu jak gdyby nigdy nic zrobiła sobie z tej osoby miękki dywanik na drodze ku upragnionym bucikom.

A swoją drogą – nie podobają mi się Crocsy. Noszę chińskie podróbki, gdy idę do ogródka zbierać truskawki. Żeby mnie znajomi nie widzieli.

3 komentarze
Leave a Comment

 1. Kisho Mori
  5 lat ago

  Dziwne jak to człowiek łatwo może uzależnić się od nawet najzwyklejszych rzeczy, konkretnie mówię o twoim blogu :) cały dzień czekam na twój wpis i sprawdzam twój blog co 30 min xd Masz taki fajny sposób prowadzenia i bloga i vloga, konkretnie zawsze zostawiasz taki niedosyt … :)
  Oczywiście tradycyjnie mam do ciebie pytanie – Jakiego masz iphon’a ? Bo się tak zastanawiam (bo mam trochę zaoszczędzonej gotówki) czy kupić sobie aparat lub iphon’a 4/4s

  • 5 lat ago

   Jeśli iPhone 4, to tylko 4s – ma jeszcze wsparcie dla najnowszych aktualizacji systemu. Ja mam 5s – ma rewelacyjną kamerę z przodu i z tyłu, podczas gdy 4s ma dobrą tylko z tyłu, w przodu śnieży i do vlogów się już nie nadaje (ale tylna daje radę!). Ja jestem zakochana w 100% w iPhonach, nie daj sobie wmówić nikomu, że te telefony to zło, bo chociaż ich specyfikacja ich nie wyróżnia, iOS czyni je najwydajniejszymi stworzonkami na świecie. Nigdy się nie zawieszają, nigdy nie lagują.
   Wybór aparat/iPhone jest trudny, ale iPhone 4s może z powodzeniem zastąpić cyfrówkę (z lustrzankami miałby problem), a 5s to aparat i kamera w jednym :P

   PS. Z pytaniami zapraszam na aska: http://ask.fm/Blogodynka

 2. Mishel by Mishel
  5 lat ago

  Generalnie w Lidlu od dłuższego czasu dzieją się notorycznie bitwy o fanty. Czyży mania posiadania? Również mam te chińskie i też tylko do ogródka!

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij