Menu & Search
5 kanałów YouTube, które oglądam

5 kanałów YouTube, które oglądam

Z uwagi na branżę, w której siedzę, siedzę dużo na YouTube. Co prawda nie oglądam każdego filmu, jaki się tam pojawia z prostej przyczyny – nie mam na to czasu, ale mam kilka kanałów YouTube, u których oglądam każdy lub prawie każdy film. Kim oni są? Zapraszam!

 • VlogMateusz. Oglądam chłopaka z trzech powodów. Po pierwsze dlatego, że dosłownie usiłuje nas wszystkich zabić swoją pozytywnością, którą zaraża każdego z osobna i czyni świat lepszym. Po drugie dlatego, że gdy opowiada, porywa za sobą tłumy i nie da się go nie słuchać. Po trzecie dlatego, że znamy się prywatnie, a ja lubię stalkować moich znajomych w social media ;D
 • AlexThere. Młodziutka stażem youtuberka, która dobrze i dynamicznie zaczęła. Ma specyficzne poczucie humoru i jest bardzo kreatywna. Każdy kolejny jej film jest zaskoczeniem i mam nadzieję, że pójdzie jej jak najlepiej w jak najkrótszym czasie.
 • Adrianna Skon. Stworzyła serię Sióstr, w której jest jednocześnie szcześcioma dziewczynami o kompletnie różnej osobowości. Podziwiam ją za stworzenie tak różnych od siebie bohaterek, grę aktorską, a przede wszystkim za niestandardowe scenariusze do filmów, które wciągają mnie za każdym razem do tego stopnia, że chciałoby się więcej, więcej i więcej.
 • RedLipstickMonster. Nie trzeba Ewy chyba nikomu przedstawiać. Lubię oglądać jej filmy nawet nie z tego względu, że jest fachowcem i zna się na tym, o czym mówi, ale dlatego, że potrafi każdą myśl przekazać w jasny, a przy okazji ciekawy i zabawny sposób. Nie mam przy niej wrażenia, że oglądam kolejny poradnik na ten sam temat (bo jej filmy wcale nie są takie oczywiste, jak mogłoby się wydawać myśląc o kanale urodowym), ale wciągam się w opowieść, którą kreuje :)
 • Olsikowa. Bo pięknie rysuje i trochę jej talentu zazdroszczę. Moje popisy widzieliście tu na blogu kilka razy. Natomiast jej dzieła to czysta poezja dla oczu. Każdy, kto choć trochę lubi piękne rzeczy powinien zajrzeć i się pozachwycać.

Zajrzyjcie koniecznie na powyższe kanały i pozachwycajcie się razem ze mną. No… I nie zapominajcie, że ja też nagrywam filmy! I mam fanpage i instagram i twitter… I tam też można mnie obserwować i stalkować ;)

4 komentarze
Leave a Comment

 1. 5 lat ago

  Ewę to i ja oglądam :D świetna osoba :)
  A Mateusza również obserwuję od dłuższego czasu ;)

 2. 5 lat ago

  Ja oglądam Olsikową. Nie tylko wrzuca tam fajne filmiki z rysowania ale też takie… hmmm… śmieszne :)

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij