Jak często zdarzają ci się smutne dni, w których nie widzisz nic dobrego? Wcale nie tak rzadko, jak mogłoby się wydawać, prawda? Jesteśmy obecnie tak zabiegani, że nie zwracamy uwagi na to, co nas otacza i co nam sprawia radość. Drobniutkie, dobre momenty nas omijają i choć się dzieją, wcale ich nie widzimy. A potem narzekamy na wszystko, wszystkich, cały świat.

Żebyśmy zaczęli zauważać takie momenty, powstało wyzwanie #100HappyDays. Polega na tym, że każdego dnia, przez 100 dni, musimy wrzucić na jeden z portali społecznościowych (może być instagram, twitter lub facebook) i otagować go jako #100HappyDays lub własnym tagiem, który wpisujemy w formularzu przy rejestracji. A fotografować można wszystko, począwszy od ładnego ptaszka, przez dobry obiad, na przyjaciołach skończywszy.

 
To tylko przykładowe trzy dni z mojego wyzwania. Zachęcam – przystąp już dziś i zatrzymaj się na chwilę w tej gonitwie. Może w końcu przestalibyśmy narzekać, a zaczęlibyśmy więcej się uśmiechać. Tego sobie i tobie życzę, zmykam szukać dobrych chwil!

 

0 Shares:
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może Ci się spodobać: